Davul Zurna Kiralama ile ilgili tüm sorularınızın yanıtları

Yöresel kıyafetli, 1 davulcu ve 1 zurnacı ile standart hizmet vermekteyiz. Talep edildiğinde davulcu ve zurnacı sayıları artış gösterebilir. Fiyat konusunda 0536 609 37 25 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz…

  1. Gelin Çıkarma
  1. Sünnet Düğünü
  1. Mekan Açılışları
  1. Asker Gecesi Eğlencesi
  1. Düğünde Halay ve Oyun Havaları
  1. Kına Gecesi
  1. Okul Mezuniyet Töreni
  1. Kokteyller
  1. Kır Düğünleri
  1. Dernek Organizsyon Eğlenceleri

kategorilerinde hizmetler vermekteyiz detalı bilgi için 0536 609 37 25 numaradan irtibata geçebilirsiniz

Tosya Davul zurna ekibimiz 1 davulcu ve 1 zurnacı olmak üzere iki kişilik bir ekipten oluşmaktadır. İki kişilik davul zurna ekibi gelin çıkarma için açık alanda dahi büyük bir davetli kitlesini eğlendirmeye yeterlidir. Müşterimiz tarafından talep edilmesi durumunda ekibimizin 2 davulcu 1 zurnacı, 2 davulcu iki zurnacı, 3 davulcu 3 zurnacı yada daha fazla davul ve zurnacı şeklinde genişletilmesi mümkündür. Detaylı bilgi için 0536 609 37 25

Ülkemizde düğünler genellikle cuma, cumartesi, pazar, pazartesi günleri yapılmaktadır. Yoğunluk durumları değişkenlik gösterdiğinden önceden rezervasyon yaptırmanız davul zurna kiralama hizmetini önceden garanti altına almanızı sağlayacaktır. Ancak önceden rezervasyon yaptırmamış olsanız da ekibimiz şehir içi tüm adreslere en geç bir saat içinde gelecektir. Kısacası bir saat öncesinden bizi aramanız yeterli olacaktır.

Davul zurna ekibimiz önceden rezervasyonu aldığı iş için iletişim bilgilerinizi ve buluşma saatini not eder. Davul Zurna Ekibimiz düğün sahibi tarafından verilen adreste ve verilen saatte kıyafetleri giyilmiş bir şekilde hazır bulunur. Düğünde gecikme kabul edilemez bir durumdur. Davul Zurna Ekibimiz tüm müşterilerimize bu anlayışla hizmet vermektedir.

Davul zurna ekibi olarak belirtilen adresteki belirtilen mekana kendi aracımızla ile ulaşım sağlamaktayız. Davul Zurna ekibimiz şehir içi mekanlarda ulaşım için ekstra bir ücret talep etmemektedir. Davul Zurna önceden belirlenen fiyat dışında mekana ulaşım ücreti vs ücreti talep etmez.

Davul Zurna Ekiplerimiz hepsi için geçerli olan özel olarak diktirilmiş yöresel kıyafetlerimiz bulunmaktadır. Davul zurna ekibimiz davul zurna çalarken bu kıyafetleri giymektedir. Bu şekilde ekibimiz çalmış olduğu güzel müziklerin yanında kıyafetleri ve görünümleri ile de gelin-damat düğün davetlileri ve konuklar tarafından çok beğeni almaktadır.

Davul Zurna Ekibine bahşiş verilmesi adettendir. Ancak bahşiş anlayışımız şu şekildedir: müşterinin gönlünden koparsa bahşiş verir, ama asla vermek zorunda değildir ve davul zurna ekibimizin hiç biri hiç kimseyi bahşiş vermeye zorlamaz. Kısacası davul zurna ekibimiz bahşiş verilirse alır verilmezse kesinlikle düğün sahiplerini bahşiş konusunda zorlamaz.

Davul Zurna Ekibi kiraladığınızda konuşulan kiralama ücreti bedeli dışında ekstra hiç bir ücret ödemezsiniz.

Yöresel Kıyafetli davul Zurna Ekibimiz Ülkemizin tüm yörelerinde davul zurna ile çalınabilen tüm parçaları çalabilmektedir.

Davul Zurna Ekibimiz Sorun Çıkarmaz ?

Tosya Davul Zurna Ekibinin müşteri haklıdır felsefesi 1. önceliğidir.

Neden Tosya Davul Zurna Ekibi?

Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ekibimizin en büyük referansıdır

Dilek, Şikayet, Öneri Formu

Tosya Davul Zurna Ekibimizin hizmetinden memnun kaldıysanız yada öneri, şikayetiniz varsa buradan formu doldurarak bize iletebilirsiniz

Görsel Medyada Hizmet Verdik?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışma programının gelin-damata para takma etabında Kanal D Tosya Davul Zurna Ekibimizi tercih etmiştir.

İstanbul’un Gözde Otellerinde Hizmet verdik

Tosya Davul Zurna Ekibi İstanbul’un seçkin, gözde 4 ve 5 yıldızlı otellerinde şirket organizasyonları ve yemekli, yemeksz düğünlerinde tercih edilmiştir.